Agenda

  CCR Agenda 2017/ 2018    
       
WK 35   Woensdag 30 aug  
    Simultaan Martijn in Erasmus sporthal  
WK 36   Woensdag 6 sept  
       
WK 37 Maandag 11 sept Woensdag 13 sept  
  Prov 2e 6-tal uit tegen Alphen a/d Rijn 1e 10 -tal training van Martijn v IJzendoorn  
WK 38   Woensdag 20 sept  
    Prov 1e 6-tal thuis tegen Leiden LDG  
WK 39   Woensdag 27 sept  
    Prov 2e 6-tal uit tegen DOS Delft  
    1e ronde voorronde Interne Comp  
WK 40 Maandag 2 okt Woensdag 4 okt  
  Prov 1e 6-tal uit tegen Damlust 2 2e 10 -tal training Patrick/ Michiel  
WK 41   Woensdag 11 okt  
    Prov 2e 6-tal thuis tegen Katwijk  
    2e ronde voorronde interne comp  
WK 42   Woensdag 18 okt  
  Prov 1e 6-tal thuis Den Haag  
    2e 10 -tal training Patrick/ Michiel  
WK 43   Woensdag 25 okt  
    Voorlopige ALV  
WK 44   Woensdag 1 nov Vrijdag 3 nov
    2e 10 -tal training Patrick/ Michiel Prov 1e 6-tal uit tegen Schiedam 1
WK 45   Woensdag 8 nov  
    3e ronde voorronde interne comp  
    Prov 2-6 tal thuis tegen Kijk uit Zegveld  
WK 46   Woensdag 15 nov  
    Prov 1e 6-tal thuis tegen Velo  
    2e 10 -tal training Patrick/ Michiel  
WK 47   Woensdag 22 nov  
    Prov 2e 6-tal thuis tegen ADG Alphen a/d Rijn  
    1e 10 -tal training van Martijn v IJzendoorn  
WK 48   Woensdag 29 nov  
    4e ronde voorronde interne comp  
    Prov 1e 6-tal thuis tegen RDC  
WK 49   Woensdag 6 dec  
    2e 10 -tal training Patrick/ Michiel  
WK 50   Woensdag 13 dec  
    5e ronde voorronde interne comp  
    Prov 2e 6-tal thuis tegen DOS Delft  
WK 51   Woensdag 20 dec  
    Kerst Sneldammen  
WK 52   Woensdag 27 dec  
       
       
       
  CCR Agenda    
WK 01   Woensdag 3 jan 2018  
    inhaal ronde interne comp  
    1e 10 -tal training van Martijn v IJzendoorn  
WK 02 Maandag 8 jan 2018 Woensdag 10 jan  
    inhaal ronde interne comp  
  Prov 1e 6-tal uit tegen Damlust 1 1e 10 -tal training van Martijn v IJzendoorn  
WK 03 Dinsdag 16 jan 2018 Woensdag 17 jan  
  Prov 2e 6-tal uit tegen Katwijk 6e ronde voorronde interne comp  
       
       
WK 04   Woensdag 24 jan  
    Prov 1e 6-tal thuis tegen Hofstad Dammers  
    inhaal ronde interne comp  
WK 05   Woensdag 31 jan  
    inhaal ronde interne comp  
WK 06   Woensdag 7 feb Vrijdag 9 feb 2018
    inhaal ronde interne comp  
    1e 10 -tal training van Martijn v IJzendoorn  
WK 07   Woensdag 14 feb Vrijdag 16 feb
    inhaal ronde interne comp  
    1e 10 -tal training van Martijn v IJzendoorn Prov 2e 6-tal uit tegen Kijk uit Zegve
WK 08   Woensdag 21 feb  
       
WK 09   Woensdag 28 feb  
       
WK 10   Woensdag 7 mrt  
    1e ronde Finale Hoofdgroep A- B- C  
WK 11   Woensdag 14 mrt  
    2e ronde Finale Hoofdgroep A- B- C  
WK 12   Woensdag 21 mrt  
    3e ronde Finale Hoofdgroep A- B- C  
WK 13   Woensdag 28 mrt  
    Paas Sneldammen  
WK 14   Woensdag 4 apr  
    4e ronde Finale Hoofdgroep A- B- C  
WK 15   Woensdag 11 apr  
    5e ronde Finale Hoofdgroep A- B- C  
WK 16   Woensdag 18 apr  
    6e ronde Finale Hoofdgroep A- B- C  
WK 17   Woensdag 25 apr  
    7e ronde Finale Hoofdgroep A- B- C  
WK 18   Woensdag 2 mei  
    Inhaal Ronde Hoofdgroep A- B- C  
WK 19   Woensdag 9 mei  
    Inhaal Ronde Hoofdgroep A- B- C  
WK 20   Woensdag 16 mei  
    Pinksteren Sneldammen  
       
       
  CCR Agenda    
WK 21   Woensdag 23 mei  
    Inhaal Ronde Hoofdgroep A- B- C  
WK 22   Woensdag 30 mei  
    Inhaal Ronde Hoofdgroep A- B- C  
WK 23   Woensdag 6 juni  
    8e ronde Finale Hoofdgroep A- B- C  
WK 24   Woensdag 13 juni  
    9e ronde Finale Hoofdgroep A- B- C  
WK 25   Woensdag 20 juni  
       
WK 26   Woensdag 27 juni  
    Afsluiting Seizoen sneldammen