Agenda

Agenda-2019-en-2020.csv (31 downloads)

WK 45Woensdag 6 novDonderdag 7 novZaterdag 9 nov
Interne Comp Ronde 3Prov: 2e 6 tal uit3e ronde nat comp
MDV Monster- CCR2CTD Arnhem – CCR1 
Samen Sterk – CCR 2
Reeuwijk/ Zegveld CT – CCR3
WK 46Maandag 11 novWoensdga 13 nov
Prov: 1e 6 tal uitInterne Comp Ronde 4
ADG Alphen- CCR 1
Agenda 2019/ 2020
WK 47Woensdag 20 novZaterdag 23 nov
Prov: 2e 6 tal thuis4e ronde nat comp
CCR2 – KDC KatwijkCCR1 – VST 1
Ladder compCCR 2 – VST 2
CCR beker: 2e rondeCCR 3 – SNA 2
WK 48Woensdag 27 nov
Prov: 1e 6 tal thuis
CCR1 – Leiden 
Ladder comp
Trainingavond 3e team
WK 49Vrijdag 6 decZaterdag 7 dec
Prov: 2e 6 tal thuis5e ronde nat comp
CCR2 – De Hofstad Dammers 2DUO – CCR 1
CCR beker: inhaal 2e rondeCema – CCR 2
CCR 3 – IJmuiden Zaanstreek CT
WK 50Woensdag 11 dec
Interne comp Ronde 5
CCR Agenda 2019/ 2020
WK 51Woensdag 18 decZaterdag 21 dec
Kerst sneldammen6e ronde nat comp
CCR 1 – TDV 1
CCR 2 – SNA 1
Alblasserdam – CCR 3
WK 52Woensdag 25 dec
Gesloten
WK 01Vrijdag 3 jan 2020Zaterdag 4 jan 2020
Nader te bepalen open of dicht7e ronde nat comp
DEZ Culemborg – CCR 1
020 – CCR 2
CCR 3 – DOS Delft
WK 02Woensdag 8 jan
Ladder comp
CCR beker: 3e ronde
WK 03Maandag 13 jan Woensdag 15 janZaterdag 18 jan 
Prov: 2e 6 tal uitInterne comp Ronde 68e ronde nat comp
Naaldwijk -CCR2Trainingsavond 3e teamCCR 1 – MTB Hoogeveen
CCR 2 – RDC 1
Haarlem DC 3 – CCR 3
WK 04 Maandag 20 janWoensdag 22 jan
Prov: 1e 6 tal uitInterne comp Ronde 7
Damlust 2- CCR 1CCR beker: inhaal 3e ronde
WK 05Woensdag 29 janZaterdag 1 feb 
Prov: 2e 6 tal thuis9e ronde nat comp
CCR2 – DOS DelftCCR 1 – WSDV 1
Ladder compCCR 2 – Haarlem DC 2
CCR 3 – Samen Sterk 2
Agenda 2019/ 2020
WK 06Woensdag 5 febVrijdag 7 feb
Prov: 1e 6 tal thuisInterne comp ronde 8
CCR1 – Den Haag 1
WK 07Dinsdag 11 febWoensdag 12 febZaterdag 15 feb
Prov: 2e 6 tal uitInhaal ronde 1 Interne comp10e ronde nat comp
Den Haag 2- CCR 2VBI – CCR 1
DIOS EUREKA – CCR 2
Haarlem DC 2 – CCR 3
WK 08Woensdag 19 febDonderdag 20 feb
Ladder compProv: 1e 6 tal uit
Trainingsavond 3e teamVST- CCR1
WK 09Woensdag 26 febZaterdag 29 feb 
Prov: 2e 6 tal thuis11e ronde nat comp
CCR2 – MDV MonsterCCR 1 – Damlust Gouda
Ladder compCCR 2 – Gooi & Eemland
CCR Beker 4e rondeCCR 3 – Scheveningen
WK 10Dinsdag 3 mrtVrijdag 6 mrt
Prov: 2e 6 tal uitInhaal ronde 2 Interne comp
KDC Katwijk – CCR2CCR beker: inhaal 4e ronde
WK 11Woensdag 11 mrt
ALV 
WK 12Woensdag 18 mrt
Inhaal ronde Interne comp
WK 13Woensdag 25 mrt
Ladder comp
Trainingsavond 3e team
WK 14Vrijdag 3 apr
Inhaal ronde 3 Interne comp
CCR beker: 5e ronde
WK 15Woensdag 8 apr
Ladder comp
CCR beker: inhaal 5e ronde
WK 16Woensdag 15 apr
Inhaal ronde 4 Interne comp
WK 17Woensdag 22 apr
Gesloten ivm Pasen
WK 18Vrijdag 1 mei
Inhaal ronde Interne comp 
CCR beker: finale beker
WK 19Woensdag 6 mei
Inhaal ronde 5 Interne comp
WK 20Woensdag 13 mei
Ladder comp
Trainingsavond 3e team
WK 21Woensdag 20 mei
Interne Comp ronde 9
WK 22Woensdag 27 mei
Inhaal ronde 5 Interne comp 
2019/ 2020
WK 23Vrijdag 5 juni
Interne comp ronde 10
WK 24Woensdag 10 juni
Gesloten Ivm Pinksteren
WK 25Woensdag 17 juni
Ladder comp
Bekendmaking samenstelling 3 teams
WK 26Woensdag 25 juni
Afsluiting seizoen: sneldammen