Interne comp.

Interne Competitie 2017 / 2018

We hebben met zorg de poules verdeeld. Er is gekozen om 3 poules te maken. De eventuele inhaalwedstrijden mogen op de daarvoor bestemde dagen en anders op geschikte momenten voor beide spelers gespeeld worden.

Aantal deelnemers 21 verdeeld in 3 poule:

Poule A 1011

  1. R. Balkaran 1239
  2. R, Jahani 1165
  3. W. Verschoor 1144
  4. A. Keyzer 1009
  5. M. Banarsi 989
  6. L. Schinkel 801
  7. M. Mangroe 733
Poule B 1018

  1. P. Arts 1231
  2. J. Riesenkamp 1201
  3. P. Adriaans 1144
  4. S. Biekram 1021
  5. P. de Regt 957
  6. H. Bisambhar 923
  7. K. van Savooyen 650
Poule C 1015

  1. M.Yoney 1226
  2. F. Tholel 1209
  3. S. Jagram 1129
  4. I. Fung 1068
  5. R. Ganeshie 944
  6. R. Gobardhan 932
  7. F. Idoe 600 

Speelschema Voorronde Poules: A – B – C

  • Ronde woensdag 27 september 2017
  • Ronde woensdag 11 oktober 2017
  • Ronde woensdag 08 november 2017
  • Ronde woensdag 29 november 2017
  • Ronde woensdag 13 december 2017
  • Ronde woensdag 17 januari 2018
  • Ronde woensdag 24 januari 2018

Inhaalmomenten:

Woensdag 03 januari 2018

Woensdag 10 januari 2018

Woensdag 31 januari 2018

Hoofd Finale Rondes: A – B – C

  • Ronde woensdag 07 maart 2018
  • Ronde woensdag 14 maart 2018
  • Ronde woensdag 21 maart 2018
  • Ronde woensdag 04 april 2018
  • Ronde woensdag 11 april 2018
  • Ronde woensdag 18 april 2018
  • Ronde woensdag 25 april 2018
  • Ronde woensdag 06 juni 2018
  • Ronde woensdag 13 juni 2018

Inhaalmomenten

Woensdag 02 mei 2018

Woensdag 09 mei 2018

Woensdag 23 mei 2018

Woensdag 30 mei 2018

Speelschema Voorronde Poule

Ronde 1 woensdag 27 september 2017

Poule A

R. Balkaran – R. Jahani

W. Verschoor – A. Keyzer

M. Banarsi – L. schinkel

M. Mangroe barman

Poule B

P. Arts – J. Riesenkamp

P. Adriaans – S. Biekram

P.de Regt – H. Bisambhar

K. van Savooyen barman

Poule C

M. Yoney – F. Tholel

S. Jagram – I. Fung

R. Ganeshie – R. Gobardhan

F. Idoe barman

Ronde 2 woensdag 11 oktober 2017

Poule A

A.Keyzer – R. Balkaran

L. Schinkel – R. Jahani

Barman W. Verschoor

M. Mangroe – M. Banarsi

Poule B

S. Biekram – P. Arts

H. Bisambhar – J. Riesenkamp

Barman P. Adriaans

K. van Savooyen – P. de Regt

Poule C

I.Fung – M. Yoney

R. Gobardhan – F. Tholel

Barman S. Jagram

F. Idoe – R. Ganeshie

Ronde 3 woensdag 8 november 2017

Poule A

R. Balkaran – L. Schinkel

A. Keyzer Barman

R. Jahani – M. Mangroe

W. Verschoor – M. Banarsi

Poule B

P. Arts – H. Bisambhar

S. Biekram Barman

J. Riesenkamp – K. van Savooyen

P. Adriaans – P. de Regt

Poule C

M. Yoney – R. Gobardhan

I. Fung Barman

F. Tholel – F. Idoe

S. Jagram – R. Ganeshie

Ronde 4 woensdag 29 november 2017

Poule A

Barman R. Balkaran

M. Mangroe – L. Schinkel

M. Banarsi – A. Keyzer

R. Jahani – W. Verschoor

Poule B

Barman – P. Arts

K. van Savooyen – H. Bisambhar

P. de Regt – S. Biekram

P. Adriaans – J. Riesenkamp

Poule C

Barman M. Yoney

F. Idoe – R. Gobardhan

R. Ganeshie – I. Fung

S. Jagram – F. Tholel

Ronde 5 woensdag 13 december 2017

Poule A

R. Balkaran – M. Mangroe

Barman M. Banarsi

L. Schinkel – W. Verschoor

A. Keyzer – R. Jahani

Poule B

P. Arts – K. van Savooyen

Barman P. de Regt

Bisambhar – P. Adriaans

S. Biekram – J. Riesenkamp

Poule C

M. Yoney – F. Idoe

Barman R. Ganeshie

R. Gobardhan – S. Jagram

I. Fung – F. Tholel

Ronde 6 woensdag 17 januari 2017

Poule A

M. Banarsi – R. Balkaran

W. Verschoor – M. Mangroe

R. Jahani Barman

A. Keyzer – L. Schinkel

Poule B

P. de Regt – P. Arts

P. Adriaanse – K. Savooyen

J. Riesenkamp barman

S. Biekram – H. Bisambhar

Poule C

R. Ganeshie – M. Yoney

S. Jagram – F. Idoe

F. Tholel Barman

I. Fung – R. Gobardhan

Ronde 7 woensdag 24 januari 2018

Poule A

R. Balkaran – W. Verschoor

M. Banarsi – R. Jahani

M. Mangroe – A. Keyzer

Barman L. Schinkel

Poule B

P. Arts – P. Adriaans

P. de Regt – J. Riesenkamp

K. van Savooyen – S. Biekram

Barman Bisambhar

Poule C

M. Yoney – S. Jagram

R. Ganeshie – F. Tholel

F. Idoe – I. Fung

Barman Gobardhan

                                Naar boven